15 Haziran 2024 Cumartesi

Kırmadan - Dökmeden Tıkanıklık Açma

Tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, pimaş tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, logar tıkanıklığı gibi sorunlarınızı kırmadan çözüyoruz.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Firmamız, son teknolojik cihazlarla ve tecrübesini birleştirerek tıkanıklık, kaçak gibi sorunlarda çözüm geliştirmektedir. Hedeflenen problem için kısa sürede çözüm sunmayı hedefleyen Hakan Tesisat, bunu profesyonel eğitim almış personellerle gerçekleştirmektedir.

Tuvalet tıkanması sorunu farklı nedenlerden kaynaklanabilir.

En yaygın tuvalet tıkanma nedenleri şöyledir:

  • Tuvalet giderine ıslak mendil atılması

  • Bütün tuvalet kâğıdı atmak

  • Sert cisimlerin gidere kaçması

  • Pedler, çocuk bezleri, poşetler

  • Kalın kâğıt havluların atılması

  • Çimento, alçı benzeri maddeler tıkanmaya neden olur.

Tuvalet Tıkandığında Ne Yapılır?

Oldukça can sıkıcı (koku) sonuçları olabilen tuvalet tıkanması için bazı uygulamalarla sorunu gidermeyi deneyebilirsiniz.

  • Lavabo açıcı ile tıkanıklığı açma: Kimyasal koruyucu eldiven giyerek önlem aldıktan sonra hiçbir yerinize dokundurmadan, bir tencere kaynar suyun içine 2-3 tane lavabo açıcı toz dökün ve tuvalete boşaltın. 5 dakika bekledikten sonra tıkanıklık büyük ihtimalle açılacaktır.

  • Şampuanı tıkalı tuvalete dökün. Üzerine kaynar su dökün ve bekleyin. 10dk. İçinde açılması muhtemeldir.

Sonraki Aşama Nedir?

Firmamızdan yukarıdaki işlemleri deneyip sonuç alamadığınızda ya da doğrudan uzman bir firmaya başvurmak istediğinizde servis talebinde bulunabilirsiniz. Firmamız tarafından yetkilendirilen görevliler, etrafı kirletmeden robot cihazlar yardımıyla tüm tıkanıklığı kısa sürede giderecektir. Tuvalet tıkanıklığı açma işlemleri için başvurunuz sonrasında en uygun fiyatlarla en iyi sonuca ulaşmanın keyfini yaşarsınız.

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Firmamız, lavabo tıkanıklığı açma işlemleri için İstanbul merkezli olarak, tüm ilçelerde hizmet vermektedir. En son çıkan teknolojik cihazlarla su kaçakları, tıkanıklıklar ve diğer çözümlerde etkili sonuca varılmaktadır.

Lavabo Tıkanma Nedenleri

Mutfak, tuvalet lavabosu gibi alanlar farklı nedenlere bağlı olarak tıkanabilir. Yağlı yemek atıkları, çöp içeren atıkların lavaboya atılması, lavabo altındaki boruların yanlış yerleştirilmesi, banyo için saç kılı gibi atıkların birikmesi, ustalardan kaynaklanan yerleşim hataları, tesisat malzemelerinin sorunlu şekilde yerleştirilmesi nedeniyle tıkanıklık görülebilmektedir. Firmamız bu tür sorunlarda size probleme uygun cihazla müdahale fırsatı verir. Yani uzman personelimiz tıkanıklık sorunlarını bu şekilde gidermektedir. Fakat bu noktada her su akıntısı yavaşlama sorununu tıkanıklık olarak değerlendirmemek de gerekiyor. Çünkü bu yavaşlık bazen geçici bir probleme gönderme yapabilir. Bu durumlarda pratik bir fayda olması açısından kaynar su ve karbonat tıkanıklık olan yere dökülmelidir. Çoğu zaman bu sonuç verir.

Lavabo Açma İşlemleri

Firmamız, su basması gibi ciddi sorunlara neden olan lavabo tıkanıklıklarında size kısa sürede çözüm sağlar. Firmamıza başvuru yaparken sorunun detaylarını aktarabilir, adres bilgilerinizi iletebilir ve sonra da belirlenen zamanda tamirat yaptırabilirsiniz. Uygun ekonomik koşullarla firmamız size en iyi sonucu verecektir. İşlemler sonrasında uzun süre sorun yaşamayacak şekilde ayarlamalar yapılır.

Pimaş Açma

Kırmadan pimaş tıkanıklığı nasıl açılır Tıkanıklık konusunda profesyonel hizmet için bizi arayın.

Pimaş Tıkanma Nedenleri

Pimaş giderlerinin tıkanmasında farklı nedenler görülebilir. Atılan yabancı cisimler, kalitesiz tuvalet kâğıtları ve bunların erimemesi, çocukların tuvaletlere attıkları oyuncaklar, yemek atığı ve yağlar, tuğla gibi inşaat atıkları buna neden olabilmektedir. Ayrıca pimaş tıkanma sorunu poşetlerin tıkanması gibi nedenlerle de görülebilmektedir. Bu tıkanma durumunun nasıl anlaşılacağına gelince, genelde yavaş akan su ile tahminde bulunabilirsiniz. Çoğu zaman bir kere yavaş akma sorunu ciddi bir sorun göstergesi değildir ama bu durum devam ederse tıkanma boyutu da büyüyebilir. Hakantesisat.com adresine sorun daha fazla büyümeden ikinci tıkanıklıktan itibaren başvuru yapabilirsiniz.

Ekonomik Pimaş Açma İşlemleri

Firmamız pimaş açma fiyatları konusunda ekonomik çözümler sunmaktadır. Ancak bunun da öncesinde hangi cihazlarla pimaş açma işlemlerinin olduğundan da bahsetmekte yarar var: kameralı görüntüleme cihazları, robot cihazlar, son teknoloji akıllı görüntüleme yeteneğine sahip diğer cihazlar çözüm sürecinde kullanılmaktadır. Bu cihazların avantajı kısa sürede çözüme ulaşmalarıdır. Başvuru sürecinden bahsedilirse de, adres ve sorun bilgileri alınıktan sonra size belirlenen zamanda ekip gönderilecektir. Zamanlama ve diğer konularda bulunduğunuz yerdki işlemlerin aksamaması hedeflenir.