15 Haziran 2024 Cumartesi

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Hakan Tesisat eski usül su kaçağı tespiti yöntemlerini çoktan geride bıraktı. Banyonuzu kırıp defalarca yenilenen fayans ve banyo dolabı, tuvalet, banyo küveti masrafları sizi korkutmasın. Ekibimiz tüm tesisatınızı dinler ve tüm boruların içine kamerayla girerek, hasarlı, kırılmış sorun yaratan yerleri tespit eder. Tahmini yöntemlerle değil görerek tespit yapar ve defalarca onarım yapmaya gerek kalmaz. Kameralı su kaçağı ile tespit edilen su kaçağı arızası kolayca onarılır ve günler süren tadilat işlemleri gibi bir derdiniz kalmaz.   

Evlerimizde veya işyerlerimizde zamana bağlı olarak meydana gelen deformeler, gerek iç tesisat gerekse dış yapı anlamı itibari ile sorunlara neden olabiliyor. Bu sorunların başında gelen su kaçakları ve bunların tespit edilememesi işyerlerimizde ve evlerimizde büyük problemlere neden olmaktadır. Birde işin içine ehli olmayan kişiler girdiğinde sorun ,içinden çıkalamayacak bir hale gelmektedir.

Buradan hareketle ev işyerlerinizde su kaçağı tespitinin yapılması konusunda tamamen modern ve teknolojik cihazlar ile, günümüz imkanları kullanılarak profesyonel ekip ve kadro ile hizmet vermekteyiz. Profesyonel ekibimiz, evinizi kırıp dökmeden su kaçağı tespitini yapabilmektedir.

Hem maddi hem de manevi açıdan zararınızı yükseltmemek için, profesyonel kişiler ile çalışmanız yararınıza olacaktır.

Arızanın giderilmesi kadar önemli olan bu adımın uzman kişiler tarafından yürütülmesi sorunun kısa sürede çözülmesi anlamına da gelmektedir.

Su tesisatında kaçak var ise detaylı bir tespit hizmeti sağlayabilmek için kameralı cihazlar kullanılmaktadır. Kameralı görüntüleme cihazları tesisat giderleriniz de herhangi bir çatlama ve kırılmaları gözlemleyebilmek için kullanılmaktadır. Cihazın ekranın dan rahatlıkla pimaş daki hatalar gözlenmektedir, sadece su kaçağı tespiti için değil ayrıca tesisat borularındaki çökmeler yada eğrilmeler de görülmekte ve bu gözlemlemeler sonucunda gerekli onarım yapılmaktadır.